Biuro Turystyczne DROMADER travel

Głównym celem Biura Turystycznego "DROMADER travel" jest wysoka jakość świadczonych dla Panstwa usług oraz zadowolenie klienta. Zdobyte w ciągu ostatnich kilku lat doświadczenia w branży turystycznej pozwalają nam tworzyć wypoczynek, który w jak największym stopniu spełni Panstwa oczekiwania. W naszą pracę angażujemy sie bezgranicznie, a komfort Panstwa i profesjonalna obsługa to motto naszej firmy.

Organizujemy:

Wycieczki szkolne z uwzględnieniem wieku uczestników oraz ich zainteresowań
Wyjazdy integracyjne dla firm
Konferencje i szkolenia tematyczne dla firm
Wypoczynek indywidualny
Wypoczynek grupowy w Polsce i krajach europejskich
Pielgrzymki do miejsc kultu religijnego
Wyjazdy językowe

Tworzymy programy imprez i określamy budżet. Organizujemy przejazd uczestników, zakwaterowanie, dbamy o komfort związany z ubezpieczeniem podczas wszystkich organizowanych przez nasze biuro form wypoczynku. Dbamy o zapewnienie sal konferencyjnych na potrzeby szkoleń firmowych oraz aranżujemy je według specyfiki spotkań. Zajmujemy się obsługą techniczną imprez organizując niezbędny sprzęt, zapewniając obsługę w formie tłumaczy języków obcych, języka migowego. Organizujemy także szereg imprez towarzyszących.

Dbamy o komfort i zadowolenie naszych klientów oraz dokładamy wszelkich starań aby usługi przez nas świadczone były na najwyźszym poziomie. Każda forma wypoczynku naszych klientów traktowana jest indywidualnie, a programy ustalamy wspólnie z klientem lub jego przedstawicielem. Uwzględniamy wiek, preferencje i zainteresowania uczestników wszystkich form wypoczynku organizowanego przez nasze biuro.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty i współpracy.